Prisijunk prie projekto!

Prisijunk prie projekto!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Projektas tęsiasi!

Projektas tęsiasi!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Klausimai - Atsakymai

Lauki vaikučio ir tau neramu? Sunku ir atrodo, kad visos durys uždarytos?

Turi neraminančių klausimų? Parašyk mums ir mes kartu rasim atsakymus!

Startuoja naujas projektas "Padėdamas kitam - padėsi sau!"

2015-07-29

Turim džiugių naujienų ir norime jomis su Jumis pasidalinti. Liepos mėnesį startuoja naujas gerų emocijų ir pokyčių projektas "Padėdamas kitam – padėsi sau!". Prie jo tikimės prisidėsite ir Jūs, pasidalinsite šita naujiena su draugais ir pažįstamais.

Ir apie ką gi bus šitas projektas? Apie POKYČIUS! Pokyčius, kurie džiugins ir šildys, vers stiebtis ir tobulėt. O svarbiausia - įkvėps ir išliks.

Pirmoji dalyvė - Sigita. Ji – vieniša 36 metų berniuko mama. Tuo pačiu ji ir dukra, sesuo, teta, draugė, bendradarbė. Ji - moteris. Moteris, kurioje, kaip ir kiekvienoje mūsų, slypi didelės galimybės ir talentai, gyvybė ir energija, meilė ir šiluma. Tačiau deja, ne visada gebame visa tai panaudoti ir atskleisti. Tai suprasdama Sigita kreipėsi į mus, prašydama patarimo ir pagalbos. O mes savo ruožtu, įkvėptos jos istorijos, sugalvojom, kaip padedant Sigitai, būtų galima padėti ir kitiems mūsų nariams, bei jų artimiesiems ar pažįstamiems.

Taip gimė šis projektas. Jis susidarys iš dviejų dalių - išorinės ir vidinės transformacijos.

Išoriniai pokyčiai apims išvaizdos - išorės keitimą. Juk kiekvienai iš mūsų, moterų, daug įtakos daro mūsų išvaizda, ar ne taip? Apsirengiam gražesnę suknelę, o gal būt nudažom plaukus nauja spalva, ir iš karto pasijaučiam labiau savim pasitikinčios, galinčios daugiau. O juk taip nusiteikus ir su aplinkiniais elgiamės maloniau, gyvenimas nusidažo pozityvesnėm spalvom ir priimam visai kitokius sprendimus. Taigi pirmas etapas - įvaizdžio pakeitimas.

Lygiagrečiai derės ir vidiniai pasikeitimai. Paliesim vidinius klodus, mąstymo ypatumus ir užkabarius. Gilinsimės į asmenines vertybes, iš kur jos atsiranda, kaip jos įtakoja mūsų, ir tuo pačiu mūsų dalyvės, pasirinkimus, kaip jas galima keisti. Kalbėsim apie nuostatas, tikslus. Nagrinėsim moteriškumą - kas tai yra, su kuo tai „valgoma“, kaip tai atskleisti savyje, puoselėti ir mėgautis tuo. Ši dalis pareikalaus drąsos, ryžto ir net gi šiek tiek magijos.

 

Projektas startuos tik Kaune. Vėliau prisijungs ir kiti miestai.

Kaip gimė projekto pavadinimas?

Narių gausa ir kiekvienas mūsų galime padėti vieni kitiems. Mūsų tarpe yra narių, kurie gali padėti kitam ir tuo pačiu sau. Kaip?

Mums visiems pokyčiams reikalingi visi specialistai susiję su moters grožio ir vidaus tobūlėjimo pokyčiais. Tarp mūsų visų tikrai atsirastų narių, kurie gali padėti, tai: manikiūristės, plaukų stilistės, makiažo, veido procedūrų, siūvėjų, aprangos stilisčių, masažo specialisčių, bižuterijos gamintojų, psihologų, teisininkų ir begalę kitų specialistų. Visi nariai, kurie turi noro ir gali prisidėti prie projekto, nepaisant kuo tuo metu esate, galite mums rašyti, skambinti ir prisidėti.

Tai gi, jei Jūs galvojate, kad jau galite prisidėti, laukiame Jūsų el.paštu  lina@nams.lt  su trumpučiu prisistatymu ir savo veiklų, darbų ir galimybių (jei tokius galite parodyti arba nuorodas į Jūsų svetaines ar fb paskyras) pavyzdžiais ar aprašymu.

Laukiame visų narių atsiliepimo. Jei abejojate, kad Jūs netiksite, tai meskite tokias mintis ir būtinai parašykite mums!

 


Straipsnio autorius: