Prisijunk prie projekto!

Prisijunk prie projekto!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Projektas tęsiasi!

Projektas tęsiasi!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Klausimai - Atsakymai

Lauki vaikučio ir tau neramu? Sunku ir atrodo, kad visos durys uždarytos?

Turi neraminančių klausimų? Parašyk mums ir mes kartu rasim atsakymus!

VAIKAI PADEDA KARJERAI?

2018-12-31

Šeimos ir darbo derinimas dažnai vertinamas kaip sėkmingos karjeros priešprieša. Tačiau tai ne tik klaidinga, bet ir žalinga tiek pačiam dirbančiam, tiek visuomenei nuostata. Negebant suderinti šeimos ir darbo iššūkių gresia arba skurdas, arba persidirbimas. Ir viena, ir kita valstybei kainuoja papildomus kaštus. Pirmu atveju – socialinės paramos išlaidos, antruoju – sveikatos priežiūros kaštų finansavimas. Tuo pačiu mažėja produktyvumas ir efektyvumas, dėl to valstybės ekonomika ir... Plačiau »»

Projektas „AŠIS – atstovavimo šeimų interesams stiprinimas“

2018-12-31

Š.m. gruodžio 15d., vyko NAMS organizuoti praktiniai dirbančių šeimų atstovų advokacijos mokymai tema "Dirbančio reikalavimai = šeimos poreikiai". Renginio metu prof.dr. B. Gruževskis pristatė pranešimą tema " Palankios šeimai darbo aplinkos kriterijai, sėkmingos karjeros kontekse", demografė J. Jakštienė kalbėjo apie š eimos ir darbo derinimo priemonių demografinį poveikį, NAMS atstovė R. Žemaitė apibendrino p alankaus šeimai darbdavio teisines galimybes ir perspektyvas Lietuvoje bei... Plačiau »»

KONFERENCIJA: ŠEIMOS PSICHIKOS SVEIKATA ŠIANDIEN

2013-10-11

Asmens psichikos sveikata yra neatsiejama nuo šeimos ir visuomenės. Artimoji ir tolimoji aplinka kiekvieną mūsų įtakoja ne mažiau, nei mes patys save. Ar šiuolaikinė šeima išsaugo sveiką požiūrį į save ir aplinką? Kokiomis priemonėmis rūpinamasi šeimos psichikos sveikata? Kokios ekonominės, socialinės iš šeimos politikos pasekmės? Į šiuos ir panašius klausimus bandys atsakyti Nacionalinio aktyvių mamų sambūrio atstovė spaudai Rasa Paulavičienė pranešime " Ekonominės ir socialinės bei... Plačiau »»

VISUOTINIS NARIŲ SUSIRINKIMAS

2013-04-14 Vilnius

Gerb. Nariai, Kviečiame NAMS narius ir norinčius jais tapti į visuotinį narių susirinkimą, kuris įvyks 2013-04-14 (sekmadienį) 13val. Vilniuje, Lazdynų seniūnijos patalpose Erfurto g. 29, aktų salėje antrame aukšte - sekti nuorodas "Į NAMS SUSIRINKIMĄ" ( http://www.vilnius.lt/seniunijos/lazdynai/index.php?open=true&meniu_id=10 ). Darbotvarkė: 12.30 - 13.00 - Dalyvių registracija; 13.00 - 13.20 - Susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas. 13.20 - 14.00 - NAMS veiklos ir... Plačiau »»

Leisti šeimoms užsidirbti negalima neleisti!

2011-05-24 Vilnius

  NAMS parengė ir užregistravo Seime peticiją su siūlomais GPM įstatymo keitimais. Jos palaikymui yra sukurta Elektroninė peticijos versija: "Išgyvenimui būtina suma - be mokesčių!".   http://www.peticijos.lt/visos/6029   Aukščiausio lygio šalies ekspertai ir peticijos rengėjai kviečia   Seimo narius, Seimo biudžeto... Plačiau »»

NAMS dalyvauja Šeimos mugėje Klaipėdoje

2011-05-20 KLAIPĖDA

    Š.m. gegužės 20-22d. NAMS dalyvauja Šeimos mugėje, Taikos pr.56, Klaipėdoje. Daugiau informacijos apie renginį www.seima.expo-vakarai.lt  .     Maloniai kviečiame aplankyti ir NAMS stendą, kuris įsikurs prie 1 seminarų salės. O norinčių pasikalbėti ir padiskutuoti lauksime 21d. 11.30val. 2 seminarų salėje.     21d. 11.30val. 2 seminarų salėje, NAMS skaitys pranešimą tema "Renkuosi gyventi Lietuvoje!" apie aplinką... Plačiau »»

Valstybė ir visuomenė: diskusija ar monologas?

2010-07-20 Vilnius

BNS spaudos konferencijų salėje, Jogailos g. 9/1 (4 aukštas), Vilniuje Sritys: Politika, Socialinė sauga Numatoma įvykio data: 2010-07-20 Numatomas įvykio pradžios laikas: 10:00   Garso įrašas >> 2010 m. liepos 20 d. (antradienį) 10 val. BNS Spaudos konferencijų salėje nacionalinis aktyvių mamų sambūris (NAMS) organizuoja spaudos konferenciją ir prašo Prezidentūros atstovus dalyvauti argumentuotoje diskusijoje, kurios metu bus... Plačiau »»