Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

NVSC rugsėjo 25 d. 12 val. organizuoja kampanijos pristatymo spaudos konferenciją

2018-09-25

Nacionalinis aktyvių mamų sambūris nuosekliai reikalauja paslaugų ugdymo įstaigose kokybės. Į ugdymo procesą taip pat įeina ir vaikų saugumo bei sveikatos klausimai. Ypač aktualiais jie tapo po Vaiko teisių apsaugos įstatymo naujos formuluotės įsigaliojimo kur smurto prieš vaikus sąvokoje yra įteisintas ir vaiko nepriežiūros kriterijus. Asociacijos nuostatose vaiko teisių reikalavimai vertinami visuomet vienodai ir visiems, nepaisant kas yra tų reikalavimų vykdytojai - tėvai ar institucijos. Maža to, manome, jog institucijos turi būti ne tik tų reikalavimų vykdytojos, bet ir visokeriopai informuoti tėvus apie tai kaip maksimaliai garantuoti vaiko teisių įgyvendinimą šeimoje.

Todėl palankiai vertiname Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM iniciatyvą Vilniaus mieste pradėti ugdymo įstaigų ir švietimo paslaugų tiekėjų saugos sveikatai vertinimą. Raginame visas mamas ir tėvelius dalintis pastabomis ir idėjomis kaip įstaigos galėtų tinkamiau rūpintis vaikų sveikata, kokios informacijos trūksta tėvams ir su kokiais trūkumais susiduriame, patikėdami savo vaikus ugdymo paslaugą teikiančioms įstaigoms. Tik bendradarbiaujant visi drauge galime vaiko teisių baubą perkeisti į tikrą vaiko saugumą ir gerovę garantuojančią priemonę.

Informuojame, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos nuo rugsėjo 25 d. pradeda vaikų ugdymo įstaigų ir švietimo paslaugų tiekėjų saugos sveikatai vertinimą Vilniaus mieste. Tuo siekiame atkreipti dėmesį į problemas, galinčias turėti įtakos vaikų sveikatai, bei sutelkti skirtingas organizacijas ir tėvus siekiant gerinti vaikų saugos sveikatą.

NVSC rugsėjo 25 d. 12 val. organizuoja kampanijos pristatymo spaudos konferenciją, todėl norėtume pakviesti Jus prisijungti ir dalyvauti kampanijos pristatymo spaudos konferencijoje ir pateikti savo įžvalgas apie NVSC rengiamą kampaniją bei jos svarbą ir naudą.

Daugiau apie tai prisegtame kvietime.