Prisijunk prie projekto!

Prisijunk prie projekto!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Pasidalink džiaugsmu - tavęs reikia kitiems!

Projektas tęsiasi!

Projektas tęsiasi!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Kurkime savo šeimų gerovę kartu!

Klausimai - Atsakymai

Lauki vaikučio ir tau neramu? Sunku ir atrodo, kad visos durys uždarytos?

Turi neraminančių klausimų? Parašyk mums ir mes kartu rasim atsakymus!

VILNIAUS DARŽELINUKŲ MAITINIMO KONKURSAS SU PROTEGAVIMO PRIESKONIAIS

2015-02-19

Nacionalinis aktyvių mamų sambūris ir Tėvų formas nuosekliai tęsia Vilniaus darželinukų maitinimo organizavimo stebėseną. Organizacijos atkreipia dėmesį į tęsiamus ydingos praktikos veiksmus, kai darželinukų maitinimo konkursai formuojami galimai rpoteguojant vieną konkurso dalyvį. Dėl perpardavinėtojų įtraukimo šį procesą už maisto produktus Darželiams gali tekti mokėti brangiau, o produktai vaikams gali būti tiekiami ne Lietuvoje pagaminti ir ne tokie švieži.

"Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos laimėti tik vienai įmonei. Taip galimai proteguojami verslo interesai, pažeidžiama viešųjų pirkimo konkursų organizavimo tvarka ir apeinamas viešasis interesas. Bendradarbiavimas su visuomeninėmis organizacijomis jau net neimituojamas. Į ugdytinių tėvų organizacijų reiškiamą susirūpinimą visiškai nekreipiama dėmesio, nepaisoma rinkėjų interesų ir demokratijos principų.Tokios išvados formuluojamos atsižvelgiant į kreipimesi pridedamus faktus. "

Kreipimesi į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narius, Merą bei miesto visuomenę reikalaujama sudaryti galimybę dalyvauti konkurse šalies maisto produktų gamintojams, o esant Darželių nepasitenkinimui tiekiamais produktais, leisti laisvai keisti maisto produktų tiekėjus.

Apie tai išsamiau čia:

Vilniaus savivaldybei pakartotinai dėl konkurso SA 8000 turėtojų sąrašas

Vilniaus savivaldybei pakartotinai dėl konkurso ir SA 8000 standarto